Bir Vakitler Çukurova’nın Saniye’si açılıp saçıldı, sütyensiz pozları olay oldu! ‘Hiç giymeseydin gözüküyor’

Başrollerinde Hilal Altınbilek, Furkan Palalı ve İbrahim Çelikkol’un yer aldığı Bir Vakitler Çukurova dizisiyle ismini geniş kitlelere duyuran Selin Yeninci, dizide hayat verdiği Saniye karakteriyle akıllara kazındı.

Dönemin başında Bir Vakitler Çukurova dizisinden ayrılan Selin Yeninci, TV8 ekranlarında yayınlanan Annenin Sırrıdır Çocuk dizisiyle sevenlerinin karşısına çıktı.

Başrollerinde İrem Helvacıoğlu, Olgun Toker ve Engin Öztürk’ün yer aldığı dizide Meryem karakterine hayat veren Yeninci, harika oyunculuğuyla isminden kelam ettirmeye devam ediyor.

Sık sık toplumsal medya hesabından paylaştığı cesaretli kareleriyle dikkati çeken 34 yaşındaki oyuncu, bu paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

Cannes’a gitti

Emin Alper’in yeni uzun metrajlı sineması Kurak Günler’in dünya prömiyeri, 75. Cannes Sinema Festivali’nde gerçekleştirildi.

Sinemanın dünya galasına direktör Emin Alper başta olmak üzere oyuncuları Selahattin Paşalı, Ekin Koç, Selin Yeninci, Erol Babaoğlu, Fazilet Şenocak, Nizam Namidar ve sinema grubu katıldı.

Sinemada da ödüllü birçok sinemada oynayan ve şenliklerden ödül kazanarak kendine başarılı bir meslek yolu çizen Selin Yeninci, şenlikte giydiği kıyafetlerle toplumsal medyayı salladı.

Derin dekolteli elbisesiyle mest etti

Şenlikte uzunluğundan bağlamalı, etekleri uçuş uçuş beyaz bir elbise tercih eden Selin Yeninci, daha sonra göbeğine kadar inen derin göğüs dekolteli bir elbise giydi.

Rol arkadaşları ile çektiği görüntü ve fotoğrafları Instagram hesabından takipçileriyle paylaşan Selin Yeninci, sütyensiz pozlarıyla görenleri kendine hayran bıraktı.

Hoş oyuncunun argümanlı elbisesi, birtakım takipçileri tarafından beğenilirken kimileri tarafından eleştirildi.

Ünlü oyuncuya ”Kıyafetiniz olmamış”, ”Ne giysen yakışıyor”, ”Hiç giymeseydin gözüküyor”, ”Çok havalısın”, ”Kıyafet ne öyle”, ”Fiziğin mükemmel” üzere yorumlar yapıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.