Bu 5 Altcoin’e Dikkat Edin: Diplere Daldılar!

Kripto analisti Valdrin Tahiri, Gnosis’in (GNO), yükselen bir destek çizgisinden ayrıldığını söylüyor. Ayrıca analiste göre, OKB (OKB) beş dalga yukarı hareketini tamamladı. Bu arada analist, Helium’un (HNT) yeni yılın en düşük seviyesine düştüğünü kaydediyor. Valdrin Tahiri, geçen hafta en çok düşen beş altcoin projesine bir göz atıyor.

İlk sıradaki altcoin Gnosis (GNO) %10,65 düştü

GNO, 14 Temmuz’dan beri yükselen bir destek çizgisiyle birlikte artıyordu. Bu yukarı doğru hareket, 18 Ağustos’ta 205,50 dolara kadar yükseldi. Ancak fiyat, 195 dolarlık yatay alan tarafından reddedildi. Altcoin, o zamandan beri düşüyor. Bu arada GNO, 20 Ağustos’ta yükselen destek çizgisinden ayrıldı.

Aşağı hareket devam ederse, en yakın destek alanı, yatay bir seviye ve bir önceki yükselen paralel kanalın direnç çizgisi tarafından oluşturulan 140 dolar olacak.

Flow (FLOW) %9,81 kayıpla ikinci sırada

FLOW, 18 Haziran’dan bu yana yükselen bir paralel kanal içinde artıyordu. 4 Ağustos’ta kanaldan çıktı ve 3,25 dolara ulaştı. Ancak, 3,20 dolarlık yatay direnç alanı (kırmızı simge) tarafından reddedildi. FLOW, o zamandan beri düşüyor.

Şu anda, önceki kanalın ortasına geri döndü. Düşüşün dördüncü dalga geri çekilmesinin bir parçası olması mümkün. Bunun doğru olması için FLOW’un bu kanalın ortasının üzerinde işlem yapmaya devam etmesi gerekiyor. Tersine bir durumda, bu kanaldan bir arızanın daha düşük fiyatlara yol açması ihtimali var.

Üçüncü sıradaki altcoin OKB (OKB)’nin kaybı %9,65

OKB, 18 Haziran’dan beri yukarı doğru hareket ediyor. Artış beş dalgalı bir yukarı hareketi andırıyor ve 14 Ağustos’ta 23 dolara ulaştı. OKB, o zamandan beri aşağı doğru hareket ediyor.

OKB’nin bir A-B-C düzeltici yapısı başlatmış olması mümkün. Eğer öyleyse, 14,75 ile 16,30 dolar arasındaki 0,5-0,618 Fib geri çekilme destek alanının dip olarak hareket etmesi mümkün.

Dalışta dördüncü sırada %7,87 Filecoin (FIL) var

FIL, 11,20 dolarlık yatay direnç alanı (kırmızı simge) tarafından reddedildiği 1 Ağustos’tan bu yana düşüyor. Reddetme ve ardından gelen düşüş, satış baskısının bir işareti olarak kabul edilen çok uzun bir üst fitil yarattı.

FIL, şimdi 6,05 dolarlık yatay destek alanına geri döndü. Bu bölgeden bir kırılmanın, fiyatı Haziran ayının en düşük seviyelerinin altına alması muhtemel.

Son sıradaki altcoin Helium (HNT) %7,04 değer kaybetti

HNT, 10 Haziran’da 12,50 dolara ulaştığından beri düşüyor. 22 Ağustos’ta HNT, yeni yılın en düşük seviyesi olan 6,30 dolara düştü. Yükselme girişiminde bulunurken, 6,80 dolarlık direnç alanı (kırmızı simge) tarafından reddedildi. HNT, o zamandan beri düşüyor.

Aşağı hareket devam ederse, en yakın iki destek seviyesi 4,92 dolar ve 2,88 dolar olacak. Bu seviyeleri, en son sıçramanın 1,27 ve 1,61 harici Fib geri çekilmeleri oluşturuyor. En güncel ve doğru kripto para haberi ve analizleri için Kriptokoin.com’u takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.