İki cinsel organlı yetişkin filmi yıldızı, hamilelik pozu paylaştı

İKİ CİNSEL ORGANI VAR

Paylaş

İKİ CİNSEL ORGANI VAR

Posta.com.tr/ Kötü bir ayrılığın ardından hayat kadını olarak yeni hayatına başlayan Evelyn, çift cinsel organa sahip olduğunu 20 yaşında fark etti. Cinsel organlarından birini işi için, diğerini ise özel hayatı için kullandığını söyleyen Evelyn, ikinci çocuğuna hamile olduğunu açıkladı. 

AYDA BİNLERCE DOLAR KAZANIYOR

Paylaş

AYDA BİNLERCE DOLAR KAZANIYOR

Avustralyalı olan Evelyn, bağımsız olarak hayat kadınlığı yaptığını ve tüm dünyayı dolaştığını söylüyor. 

“Cinsel organlarımdan birini işim, diğerini özel hayatım için kullanmam, duygusal ve fiziksel olarak daha rahat çalışmamı sağlıyordu. Bu işi bırakınca yetişkin filmi sektörüne geçtim ve bu büyük başarıydı.” diyen genç kadın, bu sayede ayda binlerce dolar kazanıyor. 

Paylaş

“TEKNİK OLARAK 2 BEBEK TAŞIYABİLİRİM”

Doktorunun yalnızca bir cinsel organını kullanmasını tavsiye ettiği Evelyn, “Teorik olarak 2 bebek taşıyabilirim. Ancak bu bedenim için zorlayıcı olabilirdi ve çok dikkatli olmamız gerekirdi.” diyor. 

20 YAŞINDA ÖĞRENDİ

Paylaş

20 YAŞINDA ÖĞRENDİ

Her iki cinsel organında da cinselliğin farklı hissettirdiğini söyleyen genç kadın, bu durumun cinsel hayatını eğlenceli kıldığını söylüyor. 

Evelyn, 20 yaşında kürtaj yaptırmak için doktora gittiği sırada çift cinsel organlı olduğunu öğrenmiş. Üreme sisteminin ikiye bölünmüş olması, uzun süreli hamileliğin riskli olduğu anlamına geliyordu. Çünkü bebeğin yeterince büyümesi için alan yoktu ve döl yatağı normal bir kadınınkine oranla daha kısaydı. Bu nedenle kürtaja karar verdi. 

Paylaş

“BİR ŞEYLERİN YANLIŞ OLDUĞUNU BİLİYORDUM”

Bende bir şeylerin yanlış olduğunu biliyordum. Kullandığım tamponlar işe yaramıyordu. 14 yaşımdayken babamın çiftliğinde yaşıyordum ve internet yoktu. Yani bir şey olduğunu biliyor ama ne olduğunu bilmiyordum. Cinsel ilişkiye girmeye başladığım zaman her seferinde farklı bir şey hissettim. Kürtaja gideceğimde de gerçeği öğrendim.

DOĞURMAYA KARAR VERDİ

Paylaş

DOĞURMAYA KARAR VERDİ

2020’de Evelyn yeniden hamile kaldı ve bu kez bebeğini doğurmaya karar verdi. Vajinal doğum yapamayacağı için sezaryen doğumla bebeğini dünyaya getirdi. 

İKİNCİ ÇOCUK DA SEZARYEN OLACAK

Paylaş

İKİNCİ ÇOCUK DA SEZARYEN OLACAK

Şimdi 13 haftalık hamile olan Evelyn, ikinci bebeğini de sezaryenle dünyaya getirecek. 

Kaynak: Metro

çift cinsel organ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.