Şevval Sam gençlik sırrını açıkladı! Nasıl genç, hoş ve fit kalıyor? Herkes yapabilir

Yaş ilerlese ve bu ilerlemeye karşın beşerler genç hoş ve fit kalabilse ne kadar hoş olurdu değil mi? Şevval Sam spor yapamadığını söylemesine karşın nasıl fit, hoş ve genç kaldığını açıkladı. Zerzevat yüklü beslendiğini açıklayan Şevval Sam bilhassa 2 besinden uzak durduğunu söyledi.

‘SPOR FALAN YAPMIYORUM FAKAT KİLO PROBLEMİM YOK’

Günlük koşuşturma ortasında spor yapamadığını açıklayan Şevval Sam “Spor falan yapamıyorum lakin kendi beslenmeme dikkat ediyorum. Yeterli beslenmeye çalışıyorum” dedi. Bilhassa paketli besinlerden uzak durduğunu açıklayan Şevval Sam “Mevsiminde çıkan zerzevatları konutta pişiriyorum ve zerzevat yüklü besleniyorum” dedi.

‘KARAVANIM PRENSES BENDEN DAHA ÇOK TANINIYOR’

Özellikle gezmeyi sevdiğini belirten hoş oyuncu Şevval Sam arabalara başka bir merakı olduğunu ve hala otomobilindeki arızaları kendisinin tamir etmeye çalıştığını açıkladı. Oto sanayi sitelerinde araba tamircilerinde çalışmayı istediğini itiraf eden Şevval Sam otomobillere karşı bir zafiyeti olduğunu da itiraf etti. Kullandığım her araca bir isim veririm diyen Şevval Sam karavanı Prenses’in kendisinden bile fazla tanındığını da tabir etti. Fırsat buldukça karavanı Prenses ile seyahatlere çıktığını açıklayan Şevval Sam “Prensesin her gittiği yerde ilgi gördüğünü, birden fazla insanın hayali olan karavan ile gezmeyi gerçekleştirdiği için de ayrıyeten memnun olduğunu da belirtti.

‘İNŞAAT TEKNİK LİSESİNDE OKUDUM’

1973 yılında İstanbul’da doğan Şevval Sam önlü sanatçı Leman Sam’ın kızıdır. Liseyi İstanbul Zincirlikuyu İnşaat Teknik ve Yapı Meslek Lisesi onarım bölmünde okuduğunu belirten Şevval Sam teknik hususlara doğuştan yetenekli olduğunu bilhassa de otomobiller ve onların tamir işlerine meraklı olduğunu belirti. Uzun yıllar ünlü futbolcu Metin Tekin ile evli kalan Şevval Sam’ın bu evlilikten Tarık Buyruk isminde bir oğlu var.

ŞEVVAL SAM’IN OĞLU DA EN AZ ANNESİ KADAR ÜNLÜ

Şevval Sam’ın futbolcu eşi Metin Tekin’den olan 1997 doğumlu oğlu Buyruk Tarık Tekin’de annesi üzere oyuncu oldu. Uzun müddet İngiltere’de yaşayan Buyruk Tarık Tekin, Oxford Üniversitesi’nde tiyatro eğitimi aldı. Buyruk Tarık Tekin, Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk’un başrolünde oynadığı Sadakatsiz dizisinde Selçuk karakterine hayat verdi.

GENÇLİĞİMİ VE GÜZELLİĞİMİ YEME ALIŞKANLIĞINA BORÇLUYUM

İş omurundaki yoğunluktan günlük spora vakit bulamadığını belirten Şevval Sam tavuk ve kırmızı et yemediğini söyledi. 22 yıldır et eserlerini ağzına sokmadığını söyleyen Şevval Sam “Estetik insanı güzelleştirebilir lakin asıl hoşluk insanın neşesidir” dedi. İşte Şevval Sam’ın gençliğinin ve hoşluğunun sırrı et eserlerini yememek ve sevinçli olmak.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.