Türkiye dehşete düştü! İşkence aynı, isimler farklı… İrem Ay…

Paylaş

İrem Ay’ın yaşadığı işkencenin görüntüleri Türkiye’yi ayağa kaldırdı. Eski eşi Berkay Saner’in kendisini kesici aletle yaraladıktan sonra gülümseyerek başında beklediğini ifade eden genç kadın, sosyal medya hesabından işkence görüntülerini yayınladı.

Paylaş

İrem Ay, fotoğraflarla birlikte “Senden de, annenden de, babandan da korkmuyorum. Yaşanan her gecenin, her örtbasın hikâyesini herkes bilecek” mesajlarını paylaştı.

HUKUK MÜCADELESİ BAŞLATTI

Paylaş

HUKUK MÜCADELESİ BAŞLATTI

Olayın ortaya çıkmasının ardından İrem Ay, yeni bir paylaşım yaptı. “Yıllardır anlatamadığım her şeyin küçük bir parçasını paylaştım” diyerek, hem yaşadıklarını anlattı, hem de hukuk mücadelesi başlattığını duyurdu.

Paylaş

İşte İrem Ay’ın açıklamaları…

Yıllardır anlatamadığım her şeyin küçük bir parçasını paylaştım. Bana bu kadar sarılacağınızı hayal dahi edemezdim.

Paylaş

Elim kolum uzun değil ama ellerimi ne kadar çok kişi tuttu. Davamdan dönmeyeceğim. Merak edenleriniz için güvendeyim. Hukuki süreç başladı.

Paylaş

Tüm yargılanma sürecinin gizli ilerlememesi için elimden geleni yapacağım. Ne kadar sürerse sürsün vazgeçmeyeceğim.

Paylaş

Ağlayamayacağım dedim ama dünden beri gözlerim dolu dolu… Her mesajınız yüreğime cesaret verdi. Sahiden teşekkür ederim.

ALEYNA’YI DÖVDÜ ESRA’YI ÖLDÜRDÜ

Paylaş

ALEYNA’YI DÖVDÜ ESRA’YI ÖLDÜRDÜ

Ümitcan Uygun 17 Nisan 2020’de Ankara’dan bir evde Aleyna Çakır olarak bilinen Sema Esen’e uyguladığı şiddeti canlı olarak yayınlamıştı.

Paylaş

Aleyna Çakır bu olaydan 2 ay sonra evinde bornoz kuşağıyla asılı halde bulundu. Şüpheli ölümün faili olarak gözaltına alınan Ümitcan Uygun, mahkemede serbest bırakıldı.

Paylaş

3 Ağustos 2021’de Ankara’da bu kez Esra Hankulu yatağında ölü bulundu. Ümitcan Uygun katil zanlısı olarak hapiste.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.