Umut Evirgen’den Serenay Sarıkaya’lı yeni tatil pozları

 

Ünlü komedyen Cem Yılmaz ile yollarını ayırdıktan sonra Umut Evirgen ile anılmaya başlayan Serenay Sarıkaya, “Uzun zamandır birbirimizi tanıyoruz, sadece arkadaşız” demekle yetinmiş ve ünlü işletmeci ile sarmaş dolaş görüntülenmişti. Konuyla ilgili ilk açıklama Umut Evirgen’den gelmişti. Kasım 2021’de ‘teve2 Magazin Masası’ muhabirine konuşan Evirgen, “O zaman aşkı kabul ediyor musunuz?” sorusu üzerine, “Evet, Serenay Sarıkaya ile aşk yaşıyoruz” itirafında bulunmuştu.

“DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN BİR TANEM”

Birlikteliklerini gözlerden uzak yaşamaya çalışan çift, sonunda aşklarını sosyal medyaya taşımıştı. Evirgen, 30’uncu yaşına giren sevgilisinin doğum günü için Instagram hesabından bir paylaşım yapmıştı.

Serenay Sarıkaya ile olan fotoğrafını paylaşan Umut Evirgen, gönderisine “Doğum günün kutlu olsun bir tanem” notunu düşerek kalp emojisi de koymayı ihmal etmemişti.

SERENAY OYNADI, UMUT İZLEDİ

Yunanistan’ın Kiklad Adaları’ndaki Naousa bölgesinde tatil yapan Sarıkaya ile Evirgen, geçtiğimiz günlerde bir mekanda eğlenmişti. Serenay Sarıkaya, elinde tefle Yunan müzikleri eşliğinde çıplak ayakla dans etti. Umut Evirgen ise oturduğu yerden sevgilisini hayranlıkla izlemişti.

Yunan müzikleri eşliğinde kıvrak hareketlerini sergileyen güzel oyuncuya, mekandaki diğer müşteriler de eşlik etmişti. Ünlü çiftin o anları sosyal medyada paylaşılmıştı.

PAYLAŞMAYA DOYAMADI

Serenay Sarıkaya-Umut Evirgen çiftine fotoğrafçı Burcum Baygut da katılmıştı. Güzel oyuncu, son olarak beyaz mayosunun üzerine giydiği kırmızı desenli gömleği ile verdiği pozları takipçilerinin beğenisine sunmuştu. Baygut ile de bir pozunu yayınlayan Sarıkaya, gönderisine; “Bizimle oturamazsın!” notunu düşmüştü.

“İŞTE ÖYLE BİR ŞEY”

Keyifli anlarını takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmeyen çiftten Evirgen, son olarak tatildeki fotoğraflarıyla yaptığı kolajı “İşte öyle bir şey” notuyla paylaştı. 32 yaşındaki Evirgen’in paylaşımındaki umut yazılı paspas ve Serenay Sarıkaya ile selfiesi dikkat çekti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.