Yüksek enflasyon karşısında tasarruflarınızı nasıl ek gelire dönüştürebilirsiniz?

Tasarrufların en düzgün formda kıymetlendirilmesi için çok sayıda araçtan faydalanmak mümkün. Tasarruf hesapları ile küçük ek gelirler hedefleyip adım adım ilerleyerek tasarruflar enflasyona karşı muhafaza altına alınabiliyor. Daha karmaşık bir satın alma prosedürüne sahip ve yüksek sermaye gerektiren devlet tahvilleri ile gayrimenkul de âlâ bir alternatif sunuyor. Yüksek bir sermaye gerektiren bu iki tasarruf tipi birebir biçimde yüksek ek gelir potansiyeli ile tasarrufların gücünü artırıyor. Lakin tahvil fiyatlarındaki süratli düşüş ya da gayrimenkul şirketinin iflas etmesi üzere muhtemel ihtimaller risk oluşturuyor.

ONLİNE TİCARET PLATFORMLARI İLE TASARRUFLARINIZI ENFLASYONDAN KORUYUN

Varlık fiyatlarına yönelik iddiada bulunarak tasarruf yapmayı sağlayan ticaret platformları ek gelirlerin artış suratını tetikleyebiliyor. Dijital teknolojilerin gücüyle çok sayıda tasarruf aracını tek adreste buluşturan online ticaret platformları birikimlerin yüksek enflasyona karşı en uygun formda kıymetlendirilmesine kılavuzluk ediyor. Çok sayıda finansal enstrümanın istikamet verdiği tesirli bir tasarruf idaresi ile ek gelirler artırılabiliyor. Oluşabilecek finansal baskılara karşı farklı araçlarla tedbirini alanlar, tasarruflarının enflasyona karşı kıymetini korurken ek gelirlerine sürdürülebilirlik kazandırabiliyor. Online ticaret platformları ile varlıkların fiyatlarındaki değişimi izleyerek hakikat varsayımlarda bulunabilenler alış ve satış fiyatları ortasındaki farkla ek gelirlerini artırabiliyor.

TASARRUFTA “ÖNCE EĞİTİM!”

Online ticaret platformlarını daha evvel deneyimlememiş tasarruf sahiplerine epeyce karmaşık gelebiliyor. Lakin tasarruf sahiplerinin ek gelir arayışlarına “önce eğitim” diyerek karşılık veren platformlar bu yaklaşımı ortadan kaldırarak tecrübeli, tecrübesiz herkesi tasarruf ekosistemine kazandırıyor. Giderek daha fazla tasarruf sahibini tek adreste buluşturan online ticaret platformları, ek gelirlerini artırmak isteyenlere kılavuzluk ediyor. Bunların başında gelen Binomo, online ticaret platformları ile tasarruflarını artırmak isteyenlere özel hazırladığı demo hesabı ile birinci etapta ısınma tipleri attırıyor. Demo hesapta yer alan bin dolar sanal para ölçüsü ile tasarruf yapmaya başlayanlar, adım adım ilerleyerek şuurlu tasarruf için gerekli bilgi ve tecrübeyi edinebiliyor. Tasarruf sahipleri demo hesap üzerinden tekliflere, göstergelere ve stratejilere erişim sağlayarak gerçek bir tecrübe elde edebiliyor. Binomo’nun eğitimlerinden yararlanarak işe küçük adımlarla başlayanlar, süratli para kaynağı elde etmek için yapılan kritik kusurlardan uzak durarak, en hakikat yol üzerinden hedefledikleri ek gelire ulaşabiliyor.

İŞE YENİ BAŞLAYANLARI EKOSİSTEME KAZANDIRIYOR

Tasarruflarını Binomo platformu üzerinden değerlendirenlerin %94’ünden fazlasının demo hesabı kullandıktan bir ay sonra gerçek hesaba geçebildiğini belirten Türkiye İş Geliştirme Yöneticisi Latif Özdemir, “Geliri çeşitlendirmenin en çağdaş yolu olan ticaret platformları artık her kısımdan beşere hitap ediyor. Demo hesap uygulamamız ve eğitimlerimizle şimdi işe yeni başlayanlar da platformumuzda yerini alıyor. Sunduğumuz finansal eğitim fırsatlarıyla tasarruf sahiplerine yol haritası sunuyoruz. Her vakit her yerden süratli erişim imkanı sunarak, tasarrufları saniyeler içinde farklı tasarruf araçlarında kıymetlendirme avantajı yaratıyoruz. Tasarruf sahipleri varlıklarını enflasyona karşı müdafaa altına almanın yanı sıra ek gelirlerini de artırabiliyor” diye belirtti.

BİNOMO’DAN TASARRUFLARINI ENFLASYONA KARŞI KORUYARAK EK GELİR ELDE ETMEK İSTEYENLERE 5 ÖNERİ

  • Riskler ve onların nasıl yönetileceği ile ilgili temel kuralları öğrenerek her durumda denetimi elinize alın
  • Bilinçli tasarruf formüllerini öğrenerek kaygılarınızdan arının. Böylelikle tasarruflarınızı değerlendirirken hislerinizi bir kenara bırakarak analitik düşünme yeteneği kazanabilirsiniz.
  • Risksiz tasarruf yapma fırsatı sunan demo hesap uygulamasıyla farklı tasarruf araçlarını deneyimleyerek tasarruf marifetinizi geliştirin.
  • Her süreç öncesi ve sonrasında piyasayı tahlil edin. Piyasa dinamiklerini etkileyen gelişmeleri yakından takip ederek neden sonuç bağı kurun.
  • Tüm süreçlerinizi anlık olarak kayıt altına alın. Modülleri birleştirerek bütünsel sonuçlar çıkarın.

FİNANS DÜNYASINA MÜZİĞİN RİTMİNİ KAZANDIRDI

Geçtiğimiz aylarda pop müziğin usta isimlerinden Can Bonomo ile ortak projeye imza atan online platformunun yeni durağı rap müziğin parlayan yıldızlarından Meg Online (Mehmet Emin Güleken) oldu. Binomo, Meg Online’ın yatırımcılara özel hazırlayacağı çalma listesini birinci olarak 7 Temmuz tarihinde Spotify’da yayımladı.

EN YÜKSEK ÖDÜLLÜ MEMLEKETLER ARASI TİCARET YARIŞI BAŞLADI

Her yıl 300’den fazla aktiflik gerçekleştiren online ticaret platformu Binomo, Türkiye’deki tasarruf sahiplerini yeni bir turnuvada buluşturdu. 18 Temmuz’da başlayan Binomoto Grand Prix (Binomoto GP) turnuvası 2 hafta boyunca tasarruf sahiplerinin kıyasıya gayretine sahne olacak. İştirakin fiyatsız olduğu turnuva, 16 bin dolar ödül havuzuyla platformun bugüne kadarki en yüksek mükafatına sahip olan turnuvanın tıpkı vakitte en yüksek ödüllü memleketler arası ticaret yarışı olarak literatüre gireceği duyuruldu.

BİNOMO AİLESİNDE YERİNİZİ ALIN!

Uluslararası Finans Komisyonu’nun A kategorisindeki üyesi olarak Türkiye dahil 133 ülkede hizmet veren Binomo, tasarruf ekosistemine dahil olmak isteyenlere ve tecrübe sahibi tasarruf sahiplerine maksat odaklı bir yol haritası sunuyor.Tasarruf sahiplerinin belli bir vadede tasarruflarını kıymetlendirdikleri aracın fiyat hareketinden gelir elde etmesini amaçlayan Binomo, ek gelir sağlamak isteyen herkesi dolar dahil 60’tan fazla finansal araçla tanıştırıyor.

Siz de bütçenizi şekillendirirken, finansal okuryazarlığınızı geliştirmek istiyorsanız, Binomo’nun demo hesabınızı fiyatsız olarak buradan açabilirsiniz.

Lütfen unutmayın: Ticaret her vakit risk barındırır ve her süreçte ek gelir etmeniz mümkün değildir. Bunu bilerek süreç yapmak, tasarruf sahiplerinin risklerle ilgili haberdar olmasını da sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.